top of page
laura-03.jpg

ASMENINĖ FOTOSESIJA

Duoklė savąjam moteriškumui – mažiau holivudinio grimo, daugiau natūralumo ir gyvybės. Subtilus kūniškumas, tikri jausmai ir pojūčiai. Kvietimas atsiverti tai daliai savęs, kuri kasdien galbūt yra nematoma. Užsimerkti išorei – su smalsumu atsimerkti savo vidui... Patirti geranoriškumą savo veidui, kūnui. Ir, nesvarbu, tau 20+ ar 40+ Priimti savo rimtį, nesuvaidintą žvilgsnį ar liestis prie svajingo vidinio jausmų pasaulio – pajusti savęs vientisumą. Pozuoti nemoku ir aš. Gražiausi kadrai gimsta tada, kai tiesiog pasitikime fotografo vedimu ir atsipalaiduojame.

Subtili kūniška sesija

Kokia tu nusimetus gyvenimo sukurtas kaukes?.. Švelni, melanholiška, svajinga ar dramatiška, drąsi, ryški? O kokios savęs pasiilgai labiausiai?.. Kūniška sesija, matyt, ir yra tai, kodėl fotografuoju apskritai. Trokštu praskleisti gyvenimo rutinos užuolaidą ir vėl vėl atkurti moters jautrumą, sustabdant akimirkas, kurios tokios retos kasdienoje. Duoti meilės savo kūnui ypač, kai esame jos išsiilgusios. Galime susitikti natūralioje šviesoje, suteikiančioje lengvumo ir minkštumo potėpių. Ar įsijungti studijinę blykstę – sukurti daugiau gylio ir paslapties, paslėpti ar išryškinti. Leisti jausmingai suskambėti tavo kūnui.

Sesija mieste

Gyva, lengva, dokumentiška. Pasivaikščiojimas po miestą ar gamtą ir tu – dėmesio centre. Be įtampos pozuoti, kviesiu tiesiog likti akimirkoje, judesyje. Besikeičiančios dekoracijos, sezono atributai, daug natūralumo ir gyvybės. Proga išvesti pasivaikščioti savo mylimiausias sukneles, sukurti žavius aprangos ir spalvų derinius su aplinka ir metų laiku.