top of page
egle2-10.jpg

ĮVAIZDINĖ branding FOTOSESIJA

Tavo veidas – tavo tikrasis logo. Asmeninio prekės ženklo kūrimas tai išties lyg gyvenimo istorijos pasakojimas. Visi žibintai į tave: Kodėl pradėjai? Ką norisi savimi pakeisti? Kokią žinią, kokias vertybes nori komunikuoti pasauliui ir kitoms moterims?.. Įvaizdinė fotosesija – tik skamba lyg sukūrimas kažko, ko nėra. Tai 100% TU! Savo aplinkoje, savo kasdienos ir darbo rutinoje, su savo gyvenimo rekvizitais ir nuotaika. Kuo labiau žinai kas patinka tau, kuo labiau esi savimi – tuo lengviau atpažinti tave ir tau skirtais sekėjams ir klientams. Gera, kad šiandien vis daugiau moterų išdrįsta eiti savo širdies keliu. Pažįstu tai. Gimė 3 sūnūs, bet tuo pačiu gimiau ir aš su tuo, ką veikiu šiandien. Noriu pasidalinti patirtimi per fotografiją, garbingai pridėdama ir savo Komunikacijos magistro diplomą. 

Portreto sesija studijoje

Apie tave, kuo labiau panašią į ..tave. Ieškančioms natūralumo ir lengvumo jausmo. Norinčioms perteikti tikras emocijas, užmegzti nuoširdų ryšį su žiūrovu. Švelniai meninė moters portreto fotosesija studijoje.

Įvaizdinė veiklos sesija

Tavo veiklos veidas, emocija ir visada įdomūs užkulisiai. Įvaizdinės fotosesijos akimirkos padeda perteikti tavąsias vertybes, leidžia žiūrovui pajausti kuo gyveni, kaip atrodo tavo laisvalaikis, kūrybinis ir darbo procesas. Nuotraukos soc. tinklams Instagram, Facebook, interneto svetainei. 

*Ekstra fotosesijos valanda – 100€. Į bendrą laiką įskaičiuojamas visas fotografės laikas su kliente – pervažiavimai, aprangos keitimas, laukimo pauzės ir pan.

Esu dėkinga už praturtinančias pažintis – už galimybę dalintis veiklių, žavių ir kūrybingų moterų istorijomis!

DSC00757.jpg
REC03596-33.jpg

Kaip pasiruošti fotosesijai? Ar galite patarti dėl aprangos? Nemoku pozuoti.. Ar man pavyks? – Šie ir kiti atsakymai į dažnus klienčių klausimus.

bottom of page