top of page
egle2-10.jpg

ĮVAIZDINĖ branding FOTOSESIJA

Asmeninio prekės ženklo kūrimas – tai lyg gyvenimo istorijos pasakojimas. Tavo veiklos veidas, emocija ir visada įdomūs užkulisiai. Įvaizdinės fotosesijos akimirkos padeda perteikti tavąsias vertybes, leidžia žiūrovui pajausti kuo gyveni, kaip atrodo tavo laisvalaikis, kūrybinis ir darbo procesas. Kuo labiau žinai kas patinka tau, kuo labiau esi savimi – tuo lengviau atpažinti tave ir tau skirtais sekėjams ir klientams.

 

Gera, kad šiandien vis daugiau moterų išdrįsta eiti savo širdies keliu. Pažįstu tai. Gimė 3 sūnūs, bet tuo pačiu gimiau ir aš su tuo, ką veikiu šiandien. Dalinuosi patirtimi per fotografiją, kukliai pridėdama ir savo Komunikacijos magistro diplomą. Kviečiu kartu sukurti fotografijų interneto svetainei, straipsnių iliustracijai, soc. tinklams Instagram, Facebook, Linkedin ir kt. Fotografuojamės mieste, studijoje ar tavo erdvėje.

TRUKMĖ IR KAINA

FOTOGALERIJA

FOTOGALERIJA

Esu dėkinga už praturtinančias pažintis – už galimybę dalintis veiklių, žavių ir kūrybingų moterų istorijomis!

DSC00416.jpg
REC03596-33.jpg

KAIP PASIRUOŠTI?

Prieš fotosesiją kviečiu gyvai pažinčiai ir fotosesijos vizijos aptarimui. Visada iškyla klausimų ir jaudulys yra normalu, tačiau patikinu, kad visa vyks su lengvumu.

bottom of page