top of page

Jausmingoji MOTERS PORTRETO FOTOGRAFIJA

Šiandien tiek daug visko aplink, kas nuolat kėsinasi mus patobulinti ir suvienodinti. Jaustis pakankama ir unikalia – išties menas.. Žaviuosi fotografija, kuri neužgožia moters natūralumo ir atspindi moters jausminį pasaulį. Tikiu, kad tiek asmeniniame gyvenime, tiek veiklose laimi moteriška stiprybė – leisti sau būti pažeidžiama ir tiesoje su pačia savimi. Fotografinė sesija – tai proga peržengti per baimes ar įsitikinimus, pajusti nedalomą savęs vientisumą, pamatyti savo autentišką grožį... Tai lyg susitikimo su savimi terapija, ir ne veltui: portreto paskirtis (pranc. portrait < lot. portraho – išryškinu) – perteikti asmenybę, jos charakteristiką.

aiste-guste-jausminga-migle-1.jpg

ASMENINĖ

kūniška fotosesija

Duoklė savąjam moteriškumui – mažiau holivudinio grimo, daugiau natūralumo ir gyvybės. Subtilus kūniškumas, tikri jausmai ir pojūčiai.. Tikra grožio terapija! Kvietimas atsiverti tai daliai savęs, kuri kasdien galbūt yra nematoma. Ir, nesvarbu, tau 20+ ar 40+

DSC08651-Edit.jpg

ĮVAIZDINĖ

branding fotosesija

Asmeninio prekės ženklo kūrimas – tai lyg gyvenimo istorijos pasakojimas. Tavo veiklos veidas, emocija ir visada įdomūs užkulisiai. Įvaizdinės fotosesijos akimirkos padeda perteikti tavąsias vertybes, leidžia žiūrovui pajausti kuo gyveni, kaip atrodo tavo laisvalaikis, kūrybinis ir darbo procesas.

PROGINĖ

poros, šeimos fotosesija

Ko gero, visos ypatingos šventės sukasi apie moterį. Nuo draugių pasimatymo, mylimo žmogaus glėbio, vestuvių dienos, vaikelio laukimo ar mamystės džiaugsmo. Ieškančioms subtilumo, natūralumo, dokumentikos. It tavo gyvenimo filmo akimirkos...

ruta.vilius.fotosesija-53.jpg
rf_diana.augustinas_zaksas-68.jpg

To express yourself as you are without any intentional fancy way of adjusting yourself is the most important thing.. / Shunryu Suzuki (1904-1971)

Atsiliepimai

Visos moterys gražios, kai fotografas geba tą ypatingą momentą pagauti. Lenkiu žemai galvą Aistei. Žaviuosi tavo noru ieškoti, eksperimentuoti, atrasti ir man be galo gera būti tų atradimų dalimi! Kolegos labai giria. Sesė, mama – visos klausia kas fotografavo :) O draugės jau organizuojasi į fotosesiją kartu – visos nori tokių gražių nuotraukų.

/ LAURA

laura.jpg
bottom of page